SİSTEM KOZMETİK

İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

1989 yılında kozmetik sektörüne adımını atan Sistem Kozmetik; bir aile şirketi olarak kuruldu. Sistem Kozmetik, bitkilerden elde edilen doğal içeriklerin kullanıldığı doğal kozmetik ürünlerin ithalatında öncülük eden ilk Türk firmasıdır. İthalat ve ihracat firması olan Sistem Kozmetik, özellikle Avrupa’ da doğal üretim yapan firmalardan ithalat yapmaya özen göstermektedir.

İngiltere’den; Montagne Jeunesse firmasından yüz,saç ve cilt bakım, Vivalis’den; Fade Out leke açıcı kremler,  İtalya’dan Clıven serisi cilt bakım ürünleri ile Fransa’dan parfümeri ve çeşitli kozmetik ürünlerinin ithalatını yapmaktadır.

Yıllardır ayrıcalıklı ve size özel doğal ürünler sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.İthalatının yanı sıra Pendik-Kurtköy’de bulunan modern tesisinde son teknoloji ile ürettiği kaliteli ürünleri Türkiye genelinde ve komşu ülkelere başarılı bir şekilde pazarlayan Sistem Kozmetik,bu yolculuğunda emin adımlarla yürümektedir.

Ayrıca 2000 metrekare üzerine kurulu olan modern tesisinde isteyen firmalara kozmetik ürün üretimi konusunda tüm danışmanlık hizmetleri ve kozmetik fason üretimi yapmaktadır.

TOP